koktejl 

Oblíbená alba

Alba, která má koktejl v oblíbených
reklama
59 fotek, 204 zobrazení, přidat komentář
Jak vypadá aktivní odpočinek pořadatetů a učinkujících :-)
140 fotek, duben až červenec 2008, 130 zobrazení, přidat komentář | kultura
Fotoreportáž z 11. ročníku hudebního festivalu TÁBORSKÝ KOKTEJL JORDÁN
145 fotek, 256 zobrazení, přidat komentář | události
XII. TÁBORSKÝ KOKTEJL JORDÁN
23.5. 2009
31 fotek, 23.5.2009, 127 zobrazení, 2 komentáře | kultura
20 fotek, 21.9.2008, 142 zobrazení, přidat komentář
3 fotky, 85 zobrazení, přidat komentář
57 fotek, 6.9.2008, 356 zobrazení, přidat komentář | ostatní
CHÝNOV - V sobotu 6. září se konaly na louce naproti benzínové pumpě oslavy k připomenutí výročí vzniku samostatného československého státu a jeho armády. Už od osmi hodin jely velké kolony vojenské techniky po trase Chýnov - Dolní Hořice - Radenín - Turovec - Nová Ves u Chýnova a zpět. Od 12 hodin byla na louce, podél silnice, rozmístěna vojenská technika, moderní i historická, vše bylo přístupné široké veřejnosti. Během půl hodiny byla všechna provizorní parkoviště plná, ze všech stran se hrnuly davy zájemců o neobvyklou podívanou. Ve 14 hodin na pódiu vystoupila ministryně obrany Vlasta Parkánová se svým projevem: "Na historii naší armády musíme být hrdí, vzpomeňme na československé legie, na vycvičenost a připravenost československé armády, kterou vždy zradili politici. Bylo to v letech 1938, když politici nedovolili, aby chránila republiku. V roce 1948 z ní chtěli udělat služkou komunistického režimu, ale i v roce 1968, když ji postavili proti občanům země...
44 fotek, 96 zobrazení, přidat komentář | města
Málokdo ví, že centrum Tábora disponuje poměrně vysokou rozhlednou, ze které máte jako na dlani táborské nádraží, Jordán, Blanické předměstí, Čekanice a další městské části. Vlastně podobných rozhleden je v okolí víc, momentálně vím dokonce o sedmi! Ta, která je ze všech nejvýše položená a je z ní nejlepší výhled, mě dlouho lákala a tak jsem se jednoho krásného dne rozhodl, že se na ní vypravím z fotoaparátem. Vstupné je zdarma, mám ji kousek od domu, tak proč ne :)
Až si prohlédnete fotky, možná si řeknete, že jsem blázen. Ale proč? Nikde není žádný zákaz ani zámek či cokoliv, co by mělo naznačovat "zakázané ovoce"... Zkrátka beru to jako veřejně přístupnou rozhlednu.

Těm, kteří by se rozhodli si udělat podobný výlet, doporučuji počkat na bezvětří (nahoře vítr pocítíte mnohem více než dole, sloup se celý mírně pohupuje ze strany na stranu) a vzít si s sebou na cestu rukavice (pokud si zrovna nelibujete v ptačím trusu). Výstup nahoru není nijak zvlášť náročný ani nebezpečný.
14 fotek, 26.5.2006, 227 zobrazení, přidat komentář | kultura

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron